VÁNOČNÍ  DÁREK 2017

V průběhu měsíce listopadu všichni studenti VOŠS a pracovníci školy se postupně aktivně zapojili do společné akce „Vánoční dárek 2017“. Studenti vybírali peníze a každá třída navrhla instituci, která pomáhá rodinám s dětmi, a kterou chtějí tímto dárkem podpořit. 

Vybrali jsme celkem 13 030,- Kč.Dne 5.12. 2017 přišel do školy Mikuláš a vylosoval instituci, která vybrané peníze obdrží. V tomto roce vyhrála organizace Althaia o.p.s. z Osoblahy. V úterý 12.12.2017 ve 12:00 hod se zástupci dané organizace dostavili k nám do školy a „Vánoční dárek“ obdrželi. Přijeli nám poděkovat pan ředitel Martin Havránek, vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti Bc. Martina Grivalská a soc. pracovník poradenské služby pro rodiny s dětmi Bc. Karel Birtus. Neskrývali radost a dovezli nám fotokoláž s akcemi svých klientů jako poděkování. Za „Vánoční dárek“ od nás chtějí zakoupit pro děti  bedny s reproduktory, mikrofony a různými hudebními nástroji, kterou využijí na nejrůznějších akcích.

Althaia o.p.s - jedná se o organizaci, která nabízí několik služeb pro rodiny s dětmi – zejména  sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a nízkoprahové zařízení pro rodiny s dětmi.

Děkujeme všem za finanční pomoc a za nápady s výběrem institucí, koho chcete obdarovat.  Přejeme všem krásné Vánoce 2017 a do Nového roku 2018 hodně zdraví a štěstí u zkoušek.

Za organizátory akce: Mgr. Webrová Adéla, Mgr. Mickertsová Zita.

Fotogalerie zde.

Pin It