logo fb

V měsíci dubnu 2023 byla v rámci vlastního hodnocení školy oslovena pracoviště, kde studenti naší školy vykonávají odbornou praxi. Cílem bylo získat informace o úrovni odborné přípravy, iniciativě a chování studentů na praxi z pohledu odborníků z jednotlivých pracovišť a také náměty k další spolupráci.V měsíci dubnu 2023 byla v rámci vlastního hodnocení školy oslovena pracoviště, kde studenti naší školy vykonávají odbornou praxi. Cílem bylo získat informace o úrovni odborné přípravy, iniciativě a chování studentů na praxi z pohledu odborníků z jednotlivých pracovišť a také náměty k další spolupráci.Pracoviště jsme oslovili formou krátkého dotazníku, který byl distribuován pomocí nástrojů aplikace Google. Získali jsme odpověď z 81 pracovišť odborné praxe. Do dotazníkového šetření se zapojila pracoviště v celém regionu.

 

Dokument v pdf verzi ke stažení

 

Pin It
×
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Unknown
Unknown
Accept
Decline