vpVOŠS pořádá pro studenty všech forem studia a přátele školy tradiční adventní exkurzi

VÁNOČNÍ  PRAHA

Pojďme si užít adventní dobu, pojďme se společně projít uličkami našeho hlavního města a nechejme se okouzlit jeho vánoční atmosférou.

 

Kdy: Pátek a sobota 10. – 11. 12. 2021

Odjezd: V ranních hodinách z Ostravy hl. nádraží nebo z Ostravy-Svinova

Ubytování Hotel Máchova (snídaně v ceně)

Cena:  560 Kč za ubytování v pokojích s příslušenstvím a se snídaní bufetového stylu v hotelu v centru města. Cena zpáteční jízdenky na vlak závisí na aktuální nabídce vlakového dopravce. Studenti dostanou příspěvek ze spolku Pro školu.

Přihlášky:  Jana Kořistková, VOŠS, kabinet č. 246.

Stačí nahlásit jméno, příjmení, datum narození, bydliště, číslo OP a 560 Kč za ubytování, pokud se budete chtít v Praze ubytovat. Je také možné zůstat v Praze pouze 1 den a večer se vrátit domů nebo využít ubytování u přátel nebo rodiny.

 

Neváhejte a přihlaste se do 23. 10. 2020. Počet míst pro ubytování je omezen a rozhodující pro účast na zájezdu je datum zaplacení.

 

Program:

1. den 

Exkurze a beseda v Domě světla a návštěva Národního pedagogického muzea. Procházka městem – Kampa, Petřín, Pražský hrad, Nerudova ulice, Malostranské náměstí, Karlův most, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí.

V individuálním volnu navštívíte vánoční trhy a ochutnáte místní speciality.

2.den

Po snídani individuální prohlídka města a nakupování. Mimo jiné je možno navštívit nově otevřený a velmi populární obchodní dům Primark. Nízké ceny a široký výběr jsou důvodem, proč Primark berou zákazníci doslova útokem, a to nejen o Vánocích. Návrat do Ostravy ve večerních hodinách.

 

Jana Kořistková

garant Sekce všeobecných předmětů a vedoucí exkurze

 

Pin It