Kurzy

Pracovník v sociálních službách: 

Obsah kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Více informací zde. ______________________________________________________________

Analýza potřeb a stanovení cílů uživatele v rámci individuálního plánování: 

V souladu s naším akreditovaným vzdělávacím programem Sociální práce. Rozsah kurzu je 8 hodin a je akreditován u MPSV.

 

V případě zájmu kontaktujte paní Mgr. Soňu Lenobelovou na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , připravíme pro Vás kurz z oblasti sociální práce, a to přesně na míru.

 

Pronájmy

AULA

K pronájmu prostory s moderním zázemím pro konání konferencí, odborných seminářů (VOŠS, Zelená 40A, Moravská Ostrava).

Kapacita 168 míst.

             

 

SNOEZELEN

K pronájmu novou odbornou učebnu Snoezelen (prostor pro stimulaci smyslů). Učebna může být určena pro lidi s mentální retardací a kombinovaným postižením, s poruchou autistického spektra, s demencí apod.  Vyloučeno není užití při paliativní péči, tlumení chronických bolestí.

                            

 

Ubytování

Uchazeči přijatí do denního studia mají možnost ubytování v areálu Obchodní akademie v Domově mládeže s penzijním režimem Karasova 16, Ostrava-Mariánské Hory.

Kontakt: e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon 599 524 215.

 

Další informace